Praėjusią savaitę mokykloje pradinukai šventė Rudenėlio šventę ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Ruduo palepino gražiais orais. Mūsų mažieji turėjo galimybę pasidžiaugti juo, pasižvalgyti, pastebėti įprastoje aplinkoje nepakartojamą rudenėjančios gamtos grožį ir kurti iš gamtinės medžiagos įvairius darbelius. Vykdydami „Sukas ratai, bėga metai“ projektą, vaikai galėjo užsiimti patrauklia, žaisminga kūrybine veikla. Rudens tema buvo integruota visose pamokose. Mokyklos lauko erdves papuošė savo sumanytais, sukurtais kūrybiniais darbeliais iš gamtinės medžiagos. Pirmokams tai buvo pirmoji tokia šventė, tad jų klasėje ir kieme emocijos nerimo dar ilgai. Mažieji kūrė, išdykavo, bet darbelius atliko iki galo. Antrokai tyrinėjo gamtos ir žmogaus sukurtas formas, medžiojo gamtoje ieškodami simetrijos. Trečiokai kalbėjo apie grybų pasaulį, išsiaiškino naudingus ir nuodingus grybus, virtualiai grybavo, pasigamino nuostabią musmiraitę ir iš miško gėrybių „nusipynė“ pintinę. Ketvirtokai iš gamtinės medžiagos sukūrė besišypsančią saulytę.
Džiugi vaikų nuotaika, vykdančių kūrybinę projekto „Sukas ratai, bėga metai“ veiklą, ir yra mažųjų kūrėjų didžiausias darbo įvertinimas.