Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos trečiokai aiškinosi ar telpa Vilnius į kuprinę. Mažieji tyrinėtojai dalyvavo ekskursijoje „Vilnius tavo kuprinėje“, kuri skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti. Ekskursija vyko pėsčiomis laiku per amžius nuo miesto įkūrimo iki šių dienų ir daug sužinojo apie Vilnių bei jį kūrusių žmonių istorijas. Mokiniai išbandė riterių pasisveikinimą, statė gotikinio stiliaus sieną, sužinojo kas tai yra žibintininkas, lankėsi Prezidentūros ir Universiteto kiemeliuose. Džiugu, kad paklausus ar ruošiasi kas užaugę studijuoti Vilniaus universitete, į dangų pakilo ne viena rankelė. Trečiokai pasipildę savo žinių bagažą apie sostinę, kuprinėse parsivežė nemažą Vilniaus dalelę.