Prieš didžiąsias metų šventes mokykloje vyko kalėdinis kvadrato 5X5 ir tinklinio 2×2 turnyrai, kuriame dalyvavo gausiai mūsų mokyklos mokiniai.
Kvadrato turnyre dalyvavo 5 komandos sudarytos iš skirtingų klasių, nuo 2 iki 6 klasės. Didžiausią staigmeną pateikė komanda pavadinimu „Batonėliai“, kuri buvo sudaryta tik iš 3 klasės mokinių, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais Naudingiausia komandos žaidėja buvo išrinkta Viltė Dabravolskaitė, antrąją vietą užėmė komanda pavadinimu „Žalia balta“, sudaryta iš 5 klasės mokinių. Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas Artūras Pekorius. Trečiąją vietą užėmė komanda „Super šeštokai“. Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas Tajus Navickas.
Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.
Tinklinio turnyre dalyvavo taip pat 5 komandos. Trečiąją vietą užėmė komanda pavadinimu „Dream team“ Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas 7 klasės mokinys Rokas Tamulevičius. Dėl pirmosios vietos rungtynės buvo labai atkaklios, abi komandos rodė savo nuostabius sugebėjimus. Antrąją vietą užėmė komanda
„Aštuntokai“ Naudingiausia žaidėja buvo išrinkta Tautvilė Jerusevičiūtė. Čempionėmis tapo komanda pavadinimu „Assm“,sudaryta iš 7 klasės merginų , kurios garsina mūsų mokyklą dalyvaudamos ir Varėnos rajono tinklinio pirmenybėse, Lietuvos čempionatuose. Naudingiausia žaidėja turnyro buvo išrinkta Brigita Kneziauskaitė
Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.