Balandžio 15 d. dalis 7 kl. mokinių vyko į Alytaus STEAM centrą, Robotikos ir IT laboratoriją bei dalyvavo veikloje „Mikrovaldiklių valdovai: grupė „Little monster crazy band““. Mokiniai kūrė sistemą (robotą muzikantą (dėžinuką)). Eilės tvarka kūrė garso valdymo programą, vaizdo valdymo programą ir judesio valdymo programą. Vėliau visus elementus sujungė į vieną veikiančią sistemą.
Garsas ir vaizdas yra labai svarbūs šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Vien vaizdu priimame apie 4/5 informacijos. Šiuolaikinės audiovizualinės technologijos, susijusios su garsu, vaizdu ir apšvietimu, padeda tikslingiau valdyti šiuos informacijos srautus. Garsas mus supa visur – nesvarbu, ar dirbame, ar ilsimės. AV sistemos žengia dideliais žingsniais į priekį ir šiuolaikinės išmaniosios technologijos padeda sukurti itin puikiai suderintus garso ir vaizdo elementus. Šios sistemos skirtos be trikdžių suteikti viešąją vaizdinę ir garsinę informaciją. Koncertai, pasirodymai, spektakliai – scenose vykstantys renginiai, kuriuose AV sistemų naudojimas yra itin pastebimas.