Mūsų mokyklos trečios klasės mokiniai per visuomeninio ugdymo pamokas aiškinosi kas yra demokratija, sužinojo kaip ilgai ir sunkiai mūsų valstybė siekė nepriklausomybės, saugojo savo gimtąją kalbą ir nekantriai laukė kelionės į Vilnių. Pirmoji istorijos stotelė buvo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, kurioje pamatė Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopiją. Antroji stotelė – Lietuvos Respublikos Seimas. Lankytojų centre vaikus pasitiko ekskursijos vadovė, kuri apie Seimo rūmus, Seimo narių darbą pasakojo daug įdomių ir rimtų dalykų. Mokiniai susipažino su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija. Pasibaigus ekskursijai, vaikai susitiko su Seimo nariu Juozu Baubliu, kuris papasakojo apie darbą Seime bei paskatino mažuosius siekti savo tikslų ir mylėti savo gimtą šalį. Gavę atminimo dovanėlių išvyko į trečiąją stotelę – Lietuvos Geležinkelių muziejų. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Būk saugus“, kurio metu susipažino su geležinkelio istoriją bylojančiais daiktais, saugaus elgesio taisyklėmis. Programos metu mokiniai žaidė įvairius situacinius žaidimus ir puikiai praleidę laiką, laimingi grįžo į mokyklą.