Mūsų mokyklos trečios klasės mokiniai, norėdami kuo daugiau sužinoti apie pasieniečio profesiją, vyko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės Kabelių užkardą. Juos labai šiltai pasitikę pareigūnai papasakojo apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos uždavinius, savo darbą, demonstravo turimus ginklus. Vaikai galėjo net pasimatuoti pasieniečio profesiją: nekantraudami segėsi neperšaunamą liemenę, dėjosi šalmą ir net galėjo rankose palaikyti ginklus.
Trečiokus labiausiai nudžiugino kinologų parengta programa ir jų pasakojimai apie šunų dresiravimą. Mokiniai įsitikino, kad keturkojai pareigūnai yra paklusnūs, puikiai talkina pasieniečiams sulaikant nusikaltėlį ir pilni įspūdžių grįžo į mokyklą.