Spalio 9–12 d. Lietuvoje svečiavosi mūsų partneriai iš Suomijos Itä-Suomen Koulu mokyklos.
Spalio 9–11 d. dešimt (7 kl.) mūsų mokyklos mokinių kartu su suomiais viešėjo Alytuje, kuriame veiklas organizavo Alytaus jaunimo centras. Mes lankėmės Alytaus miesto savivaldybėje, kur susitikome su mero pavaduotoja Jurgita Šukevičiene, Alytaus kraštotyros muziejuje ir Audiovizualiųjų menų centre, susipažinome su miestu ir jo lankytinomis vietomis. Edukacinį užimtumą užtikrino Alytaus jaunimo centro mokytojų vedamos veiklos – išbandėme keramiką, fizinės parengties ir sveikatingumo treniruotes, šokome liaudies šokius ir klausėme liaudiškos muzikos su dainų ir šokių ansambliu „Tarškutis“. Spalio 12 d. kartu su svečiais lankėmės mūsų mokykloje, po to vykome į Dargužių amatų centrą ir kepėme bulvines bandas ant kopūstų lapų, Varėnos kino teatre žiūrėjome filmą „Kūrėjas“.
Projektas baigėsi. Visiems projekto dalyviams, dalyvavusiems projekte „Stay Connected“, buvo įteikti sertifikatai. Džiaugiamės draugyste su Itä-Suomen Koulu mokykla iš Joensuu miesto bei užsimezgusiais bendradarbiavimo ryšiais su Alytaus jaunimo centru.