Per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką 3 klasės mokiniai aiškinosi naują temą „Kaip imamas interviu?“. O kas gi gali geriau papsakoti, kaip reikia imti interviu, jeigu ne pats žurnalistas, Į pagalbą mums atskubėjo Varėnos rajono laikraščio „Merkio kraštas“ žurnalistė Eveliną Kuliešė, kuri ir papasakojo apie šią profesiją. Mokiniai domėjosi, kaip žurnalistai renka informaciją, ima interviu, rašo straipsnius, kada prasideda ir baigiasi jų darbo diena.
Kai kuriuos vaikus sudomino žurnalisto profesija ir galbūt ateityje norėtų ją rinktis. Jiems svečias patarė stropiai mokytis gimtosios kalbos, daug skaityti knygelių, nes žurnalistas turi būti raštingas, privalo gebėti aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis.
Dėkojame žurnalistei Evelinai Kuliešei už įdomų profesijos pristatymą ir linkime sėkmės.